| Názov školy | Základná škola Jozefa Cígera Hronského, Školská 10, Krupina |
| Adresa školy | Školská 10, 96301 Krupina |
| Telefón | +421 x 0455519098 |
| zsskolska@zsskolska.edu.sk | |
| WWW stránka | zskrupina.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Július Gálik | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 460
Počet tried: 21
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 21 |
| počet žiakov | 39 | 40 | 56 | 51 | 51 | 46 | 52 | 65 | 60 | 460 |
| z toho ŠVVP | 1 | 2 | 4 | 7 | 5 | 8 | 4 | 9 | 3 | 43 |
| z toho v ŠKD | 36 | 35 | 46 | 24 | 4 | 145 |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | Aj | ANJ | BIO | D | DEJ | ETV | EV | FRJ | F | FYZ | GEG | HUV | HV | CH | CHE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.A | 1 | 1 | |||||||||||||
| II.B | 1 | 1 | |||||||||||||
| III.A | 1,5 | 1 | |||||||||||||
| III.B | 1,44 | 1 | |||||||||||||
| III.C | 1,53 | 1 | |||||||||||||
| IV.A | 1,52 | 1 | |||||||||||||
| IV.B | 1,79 | 1 | |||||||||||||
| V.A | 2 | 1,46 | 1,46 | 2 | 1,17 | ||||||||||
| V.B | 1,63 | 1,46 | 1,46 | 1,58 | 1,25 | ||||||||||
| VI.A | 1,74 | 1,35 | 1,78 | 1,33 | 1,57 | 1,7 | 1,17 | ||||||||
| VI.B | 1,52 | 1,33 | 2,05 | 1,22 | 2 | 1,57 | 1,05 | ||||||||
| VII.A | 2,64 | 2,14 | 2,14 | 2,41 | 1,68 | 1,91 | 2,41 | ||||||||
| VII.B | 1,58 | 1,31 | 1,54 | 1 | 1,23 | 1,08 | 1,12 | 1,31 | |||||||
| VIII.A | 1,9 | 2,05 | 2 | 2,25 | 1,85 | 1,45 | 1,65 | ||||||||
| VIII.B | 2 | 1,75 | 2,04 | 2,08 | 1,75 | 1,58 | 2 | ||||||||
| VIII.C | 1,15 | 1,05 | 1,25 | 1,4 | 1,25 | 1 | 1,05 | ||||||||
| IX.A | 1,95 | 1,95 | 1,71 | 1,67 | 2,29 | 1,71 | 2,19 | ||||||||
| IX.B | 2,79 | 2,47 | 2,53 | 2,5 | 3,26 | 2,37 | 2,32 | ||||||||
| IX.C | 1,53 | 1,58 | 1,79 | 1 | 2 | 1,05 | 1,79 |
| Trieda | CHEM | INV | INF | M | MAT | NAV | NV | NEJ | NJ | OBN | OV | PPB | PRV | Pr | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.A | 1,05 | ||||||||||||||
| II.B | 1,37 | ||||||||||||||
| III.A | 1 | 1,56 | 1 | ||||||||||||
| III.B | 1,06 | 1,19 | 1 | ||||||||||||
| III.C | 1 | 1,32 | 1 | ||||||||||||
| IV.A | 1 | 1,64 | 1 | ||||||||||||
| IV.B | 1 | 1,58 | 1 | ||||||||||||
| V.A | 1 | 2,08 | 1 | ||||||||||||
| V.B | 1,08 | 1,67 | 1 | ||||||||||||
| VI.A | 1,17 | 2,04 | 1,64 | 1 | |||||||||||
| VI.B | 1,33 | 2,14 | 1,75 | 1,29 | |||||||||||
| VII.A | 1,32 | 2,68 | 2,78 | 1,45 | |||||||||||
| VII.B | 1 | 1,54 | 1,47 | 1,04 | |||||||||||
| VIII.A | 1,2 | 2,65 | 1,2 | ||||||||||||
| VIII.B | 1,29 | 2,38 | 1,17 | ||||||||||||
| VIII.C | 1,05 | 1,3 | 1,55 | 1 | |||||||||||
| IX.A | 1,1 | 2,19 | 1,9 | 1,29 | |||||||||||
| IX.B | 1,68 | 3,05 | 3,29 | 1,74 | |||||||||||
| IX.C | 1 | 2,11 | 1,8 | 1,21 |
| Trieda | PRI | PVO | Rj | RUJ | SJL | Odkaz | SVP | TchV | TECH | TCH | TCH/INF | TSV | TEV | TV | THF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | ||||||||||||||
| I.B | 1 | ||||||||||||||
| II.A | 1 | 1,26 | 1 | 1 | |||||||||||
| II.B | 1,26 | 1,42 | 1 | 1 | |||||||||||
| III.A | 1,56 | 1,5 | 1 | 1 | |||||||||||
| III.B | 1,5 | 1,44 | 1 | 1 | |||||||||||
| III.C | 1,11 | 1,37 | 1 | 1 | |||||||||||
| IV.A | 1,56 | 1,8 | 1 | 1 | |||||||||||
| IV.B | 1,46 | 1,67 | 1 | 1,04 | |||||||||||
| V.A | 2,04 | 1,04 | 1 | 1,58 | |||||||||||
| V.B | 1,88 | 1 | 1 | 1,21 | |||||||||||
| VI.A | 1,74 | 1 | 1 | 1,04 | |||||||||||
| VI.B | 2,38 | 1,05 | 1 | 1,1 | |||||||||||
| VII.A | 2,91 | 1 | 1,59 | 1,18 | |||||||||||
| VII.B | 1,73 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| VIII.A | 2,65 | 1 | 1 | 1,32 | |||||||||||
| VIII.B | 2,46 | 1 | 1,08 | 1,17 | |||||||||||
| VIII.C | 1 | 1,35 | 1 | 1 | 1,25 | ||||||||||
| IX.A | 1,63 | 2,67 | 1 | 1 | 1,24 | 1 | |||||||||
| IX.B | 1,8 | 3,11 | 1 | 1 | 1,74 | 1 | |||||||||
| IX.C | 1,33 | 2,11 | 1 | 1 | 1,26 | 1,11 |
| Trieda | Vl | VLA | VYU | VV | VYV | ZAD | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||
| I.B | |||||||
| II.A | 1 | ||||||
| II.B | 1,05 | ||||||
| III.A | 1,56 | 1 | |||||
| III.B | 1,06 | 1 | |||||
| III.C | 1,21 | 1 | |||||
| IV.A | 1,48 | 1 | |||||
| IV.B | 1,54 | 1 | |||||
| V.A | 1 | ||||||
| V.B | 1,04 | ||||||
| VI.A | 1,09 | ||||||
| VI.B | 1,24 | ||||||
| VII.A | 1 | ||||||
| VII.B | 1 | ||||||
| VIII.A | 1 | ||||||
| VIII.B | 1,04 | ||||||
| VIII.C | 1 | ||||||
| IX.A | 1 | ||||||
| IX.B | 1 | ||||||
| IX.C | 1,32 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 20 | 19 | 1 | 0 |
| I.B | 19 | 19 | 0 | 0 |
| II.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| II.B | 21 | 21 | 0 | 0 |
| III.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| III.B | 16 | 16 | 0 | 1 |
| III.C | 19 | 19 | 0 | 0 |
| IV.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| IV.B | 26 | 26 | 0 | 0 |
| V.A | 24 | 23 | 1 | 0 |
| V.B | 25 | 25 | 0 | 0 |
| VI.A | 23 | 23 | 0 | 0 |
| VI.B | 22 | 22 | 0 | 0 |
| VII.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| VII.B | 26 | 26 | 0 | 0 |
| VIII.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| VIII.B | 24 | 24 | 0 | 0 |
| VIII.C | 20 | 20 | 0 | 0 |
| IX.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| IX.B | 20 | 20 | 0 | 0 |
| IX.C | 19 | 19 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 20 | 1257 | 66,16 | 1257 | 66,16 | 0 | 0,00 |
| I.B | 19 | 1052 | 55,37 | 1052 | 55,37 | 0 | 0,00 |
| II.A | 19 | 853 | 44,89 | 853 | 44,89 | 0 | 0,00 |
| II.B | 21 | 995 | 52,37 | 995 | 52,37 | 0 | 0,00 |
| III.A | 18 | 1558 | 86,56 | 1558 | 86,56 | 0 | 0,00 |
| III.B | 16 | 807 | 50,44 | 807 | 50,44 | 0 | 0,00 |
| III.C | 19 | 1020 | 53,68 | 1020 | 53,68 | 0 | 0,00 |
| IV.A | 25 | 1643 | 65,72 | 1643 | 65,72 | 0 | 0,00 |
| IV.B | 26 | 1434 | 59,75 | 1429 | 59,54 | 5 | 0,21 |
| V.A | 24 | 1820 | 75,83 | 1804 | 75,17 | 16 | 0,67 |
| V.B | 25 | 1872 | 79,07 | 1871 | 79,03 | 1 | 0,04 |
| VI.A | 23 | 1972 | 85,74 | 1972 | 85,74 | 0 | 0,00 |
| VI.B | 22 | 2303 | 112,54 | 2296 | 112,21 | 7 | 0,33 |
| VII.A | 25 | 2896 | 125,91 | 2896 | 125,91 | 0 | 0,00 |
| VII.B | 26 | 2671 | 102,73 | 2671 | 102,73 | 0 | 0,00 |
| VIII.A | 20 | 1658 | 82,90 | 1652 | 82,60 | 6 | 0,30 |
| VIII.B | 24 | 1744 | 72,67 | 1744 | 72,67 | 0 | 0,00 |
| VIII.C | 20 | 1905 | 95,25 | 1905 | 95,25 | 0 | 0,00 |
| IX.A | 21 | 2479 | 118,05 | 2473 | 117,76 | 6 | 0,29 |
| IX.B | 20 | 2199 | 115,74 | 2167 | 114,05 | 32 | 1,68 |
| IX.C | 19 | 2761 | 145,32 | 2761 | 145,32 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 21 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2018/2019 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2018/2019, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Angličtina hrou | 18 | Xénia Lvomská | |
| Cukrársky krúžok | 11 | Danka Roseváková | |
| Cvičenia zo slovenského jazyka a matematiky | 25 | Mgr. Marek Kapusta | |
| Enviro | 17 | Jana Hriňová | |
| Multimediálny krúžok | 13 | Mgr. Jana Reháková | |
| Počítačový krúžok | 14 | Richard Búry | |
| Robotika | 13 | Richard Búry | |
| Školský klub | 142 | ||
| Športové hry - dievčatá | 12 | Mgr. Marek Kapusta | |
| Športové hry I. | 13 | Mgr. Michal Strelec | |
| Športové hry II. | 18 | Mgr. Michal Strelec | |
| Športovo-pohybový klub I. | 18 | Mgr. Jana Gecelovská | |
| Športovo-pohybový klub II. | 17 | Beata Podmanická | |
| Tvorivé ruky | 22 | Mária Franková | |
| Zdravá škola | 10 | Mgr. Monika Augustínová | |
| Zdravotnícky krúžok | 11 | Mgr. Adriana Krejčíová |
Vypracoval: Mgr. Július Gálik
V Krupine, 26. júna 2020
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage