| Názov školy | Základná škola Jozefa Cígera Hronského, Školská 10, Krupina |
| Adresa školy | Školská 10, 96301 Krupina |
| Telefón | +421 x 0455519098 |
| admin@zsskolska.edu.sk | |
| WWW stránka | https://zskrupina.edupage.org |
| Priezvisko, meno | telefón | ||
|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Július Gálik | ||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
|---|---|---|---|
| predseda | |||
| pedagogickí zamestnanci | |||
| ostatní zamestnanci | |||
| zástupcovia rodičov | |||
| zástupca zriaďovateľa | |||
| iní |
| Názov |
| Sídlo |
| Telefón |
Počet žiakov školy: 394
Počet tried: 18
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 18 |
| počet žiakov | 37 | 25 | 40 | 43 | 55 | 49 | 48 | 47 | 50 | 394 |
| z toho v ŠKD | 34 | 21 | 33 | 26 | 9 | 2 | 125 |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2020/2021 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2020/2021, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Trieda | ANJ | BIO | DEJ | ETV | FRJ | FYZ | GEG | HUV | CHE | INF | MAT | NAV | NAV/ETV | NEJ | OBN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| I.B | |||||||||||||||
| II.A | 1 | 1,24 | |||||||||||||
| III.A | 1,53 | 1 | 1,58 | ||||||||||||
| III.B | 1,35 | 1,1 | 1,3 | ||||||||||||
| IV.A | 1,2 | 1 | 1,1 | ||||||||||||
| IV.B | 1,62 | 1 | 1,71 | ||||||||||||
| V.A | 1,38 | 1,31 | 1,38 | 1,44 | 1,31 | 1,63 | |||||||||
| V.B | 1,5 | 1,22 | 1,39 | 1,39 | 1,11 | 1,72 | |||||||||
| V.C | 1,45 | 1,4 | 1,95 | 1,55 | 1,2 | 1,75 | |||||||||
| VI.A | 1,68 | 1,92 | 2,16 | 1,96 | 1,88 | 1,68 | 2,32 | 1,7 | 1,72 | ||||||
| VI.B | 2 | 1,68 | 1,91 | 1,77 | 1,64 | 1,5 | 2,27 | 1,67 | 1,23 | ||||||
| VII.A | 2,05 | 1,45 | 1,73 | 2,09 | 1,55 | 1,59 | 1,36 | 2,14 | 1,33 | 1,14 | |||||
| VII.B | 1,67 | 1,46 | 1,67 | 1,92 | 1,5 | 1,71 | 1,25 | 1,88 | 1,67 | 1 | |||||
| VIII.A | 2,04 | 1,57 | 2 | 1,38 | 1,83 | 1,3 | 1,57 | 1,13 | 2,17 | 2 | 1,26 | ||||
| VIII.B | 1,62 | 1,57 | 1,9 | 1,3 | 1,86 | 1,43 | 1,48 | 1 | 2 | 2,09 | 1,29 | ||||
| IX.A | 2,52 | 1,9 | 2,05 | 2,48 | 1,67 | 2,62 | 1,33 | 2,95 | 3,5 | 1,19 | |||||
| IX.B | 1,43 | 1,17 | 1,3 | 1,27 | 1,61 | 1,22 | 1,35 | 1,04 | 1,87 | 1,25 | 1,04 |
| Trieda | PRV | PRI | PVO | RUJ | SJL | SPR | TCH | TSV | THF | VLA | VYV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | ||||||||||
| I.B | 1 | ||||||||||
| II.A | 1,04 | 1,08 | 1 | ||||||||
| III.A | 1,26 | 1,47 | 1 | 1,58 | |||||||
| III.B | 1,05 | 1,2 | 1 | 1,15 | |||||||
| IV.A | 1,05 | 1,2 | 1 | 1,25 | |||||||
| IV.B | 1 | 1,19 | 1,24 | 1 | 1,33 | ||||||
| V.A | 1,81 | 1 | |||||||||
| V.B | 2,28 | 1 | |||||||||
| V.C | 1,9 | 1 | |||||||||
| VI.A | 1 | 2,36 | 1 | ||||||||
| VI.B | 1 | 2,32 | 1 | ||||||||
| VII.A | 2,45 | 1 | |||||||||
| VII.B | 2,42 | 1 | |||||||||
| VIII.A | 2,35 | 1 | |||||||||
| VIII.B | 2,43 | 1 | |||||||||
| IX.A | 2,95 | 1 | |||||||||
| IX.B | 1,96 | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| I.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| II.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| III.A | 20 | 20 | 0 | 1 |
| III.B | 20 | 20 | 0 | 0 |
| IV.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| IV.B | 23 | 23 | 0 | 2 |
| V.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| V.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| V.C | 20 | 20 | 0 | 0 |
| VI.A | 25 | 24 | 1 | 0 |
| VI.B | 24 | 24 | 0 | 2 |
| VII.A | 22 | 21 | 1 | 0 |
| VII.B | 25 | 25 | 0 | 1 |
| VIII.A | 23 | 23 | 0 | 0 |
| VIII.B | 22 | 22 | 0 | 1 |
| IX.A | 24 | 24 | 0 | 2 |
| IX.B | 23 | 23 | 0 | 0 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| I. oddelenie | 28 | Mária Franková | |
| II. oddelenie | 27 | Mgr. Jana Gecelovská | |
| III. oddelenie | 21 | Beata Podmanická | |
| IV. oddelenie | 25 | Jana Hriňová | |
| V. oddelenie | 25 | Xénia Lvomská |
Vypracoval: Mgr. Július Gálik
V Krupine, 27. júna 2022
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage