• Deň rodiny

• Dnes sme prežili nádherné popoludnie s rodičmi našich žiakov - DEŇ RODINY. Prvé veľké poďakovanie patrí všetkým maminkám, ktoré upiekli úžasné a chutné koláče nielen do súťaže, ale hlavne na pohostenie nás všetkých. (Ceny víťazkám doručíme v pondelok.)Druhé poďakovanie patrí našim úžasným rodinám, ktoré sa zabávali, športovali a nakoniec si oddýchli, posedeli a porozprávali sa. Tretie patrí sponzorovi - Coop - Logistické Centrum Stred - Ing. Danke Moravčíkovej za nápoje a pochutiny.A štvrté pánovi riaditeľovi Mgr. Gálikovi za chutný guláš a všetkým pedagógom, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii celého popoludnia.

• Dni mesta Krupina - nová športová súťaž

• Dni mesta Krupina odštartovala v piatok dopoludnia nová športová súťaž a my sme nemohli chýbať. Žiakom základných a stredných škôl ju pripravili organizátori z krupinských stredných škôl pod taktovkou Mgr. Mareka Janeka. KA Race bol pretek družstiev v prekážkovom behu. Žiaci prekonávali prekážky rôznym spôsobom, skákali vo vreci, triafali granátom na terč a podobne. Nášmu družstvu sa podarilo zvíťaziť a v jednotlivcoch si 1. miesto vybojovala Dominika Janeková a 2. miesto Samuel Fürhoffer i Hanka Korčoková. Ďakujeme za peknú súťaž a našim žiakom za skvelé výsledky.

• Florbal - krajské kolo

• Ďalšou krajskou športovou súťažou bol koncom mája florbal starších žiakov. V úvode turnaja naši chlapci zaplatili nováčikovskú daň a podľahli družstvu z Detvy gólom 20 sekúnd pred koncom 0:1, keď boli celý zápas lepším družstvom, no nevyužili svoje šance. Vo vyrovnanom druhom zápase nestačili na Revúcu, keď opäť prehrali najtesnejším rozdielom 0:1. V záverečnom skupinovom zápase si napravili chuť a porazili V. Krtíš 2:0. To však na postup do ďalších bojov nestačilo a turnaj pre nás skončil. Chlapci ale svojimi výkonmi zanechali dobrý dojem a pekne reprezentovali nielen našu školu, ale aj okres Krupina.